Kardiologia

Zintegrowana opieka sercowo-naczyniowa.

W szpitalu i w domu, w ramach profilaktyki i leczenia, w ostrych i przewlekłych stanach firma GE pomaga zmaksymalizować efektywność procedur postępowania w przypadku niewydolności serca i w przypadku bólu w klatce piersiowej, podnosząc jakość usług medycznych.

Nasza oferta w dziedzinie opieki sercowo-naczyniowej została opracowana po to, aby usprawnić procedury i zwiększyć bezpieczeństwo pacjentów wymagających różnego rodzaju opieki kardiologicznej w różnych stadiach leczenia.

Cardiology Heart

Choroby układu krążenia to skomplikowane schorzenia dotyczące całego ciała i wymagające leczenia na różnych etapach systemu opieki zdrowotnej.

Schemat postępowania w przypadku chorób serca i dostępne rozwiązania

STEMI

 

Ból w klatce piersiowej

STEMI
 
CHEST PAIN
Usprawnij opiekę nad pacjentem poprzez zintegrowanie przebiegu pracy.   Rozwiązania w zakresie obrazowania pomocne w leczeniu bólu klatki piersiowej.

Zintegrowane nieinwazyjne obrazowanie serca


Tomografia komputerowa
Dowiedz się więcej o naszych najnowszych rozwiązaniach w dziedzinie tomografii komputerowej serca.
Aparat Discovery* CT750 HD FREEdom Edition jest opracowany by stawić czoła największymi wyzwaniom tomografii komputerowej serca, takimi jak dawka promieniowania, artefakty wynikające ze zwapnienia, ruch tętnic wieńcowych, wysokie tętno, budowa blaszki miażdżycowej i perfuzja mięśnia sercowego.
Więcej informacji...

Obrazowanie metodą rezonansu magnetycznego:
Rezonans magnetyczny serca. Odpowiedzi nie tylko na pytania anatomiczne
Począwszy od choroby niedokrwiennej serca i kardiomiopatii niedokrwiennej, aż po wrodzone choroby serca i angiografię, rezonans magnetyczny serca wykonywany aparatami firmy GE umożliwia scharakteryzowanie tkanki mięśnia sercowego, dzięki czemu udaje się zdiagnozować bardzo wiele chorób serca. Połączenie późnego wzmocnienia, perfuzji i obrazowania funkcjonalnego zapewnia dostęp do istotnych informacji, które pozwalają lekarzom na uzyskanie większej pewności w dianozie.
Więcej informacji o rezonansie magnetycznym serca…

Medycyna nuklearna
Rozwiązania zaprojektowane pod kątem maksymalnej wszechstronności klinicznej i umożliwiające poprawę wydajności w porównaniu z kamerami ogólnego przeznaczenia.

Ultrasonografia
Obrazy wyjątkowej jakości. Systemy specjalistryczne, z konkretnymnego przeznaczeniem. Ultrasonografia stworzona z myślą o Tobie i Twoich pacjentach.

Oprogramowanie AW
Nowatorskie narzędzia do badania serca. Zintegrowana wizualizacja.
Oprogramowanie do obrazowania kardiologicznego
Oprogramowanie AW ujednolica przetwarzanie końcowe i łączy informacje z kilku metod obrazowania, umożliwiając korzystanie ze znakomitych rozwiązań kardiologicznych za pośrednictwem jednego interfejsu użytkownika.
Więcej informacji o oprogramowaniu do obrazowania kardiologicznego AW

Diagnostyka medyczna
Środki kontrastujące cieniujące i środki do obrazowania molekularnego

CT MR AW

Zintegrowana oferta rozwiązań na różnych etapach opieki

CCU. Oddział intensywnego nadzoru kardiologicznego
Wykorzystaj szybkie, solidne i przenośne rozwiązania do monitorowania, przeznaczone do użytku na oddziałach intensywnego nadzoru kardiologicznego.

Medycyna interwencyjna:
Prawdziwa (r)ewolucja w służbie zdrowia.

Oddział ratunkowy:
Uzyskaj dostęp do rozwiązań, których potrzebujesz, aby zwiększyć produktywność na oddziale ratunkowym przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu opieki.

Diagnostyka kardiologiczna:
Firma GE Healthcare zaspokaja wiele potrzeb w zakresie diagnostyki kardiologicznej, oferując bogaty wybór badań i usług.

Podstawowa opieka:
Zastosowanie technologii oferowanych przez firmę GE umożliwia zwiększenie efektywności podstawowej opieki.

Opieka w domu:
Zapewnij opiekę zdrowotną w domu dzięki innowacyjnym rozwiązaniom firmy GE Healthcare.

CVIT
Łączenie obrazowania układu krążenia z przebiegiem pracy.

Careareas