Onkologia

Pełen zakres rozwiązań od badań przesiewowych po monitorowanie leczenia. Opieka dostosowana do każdego pacjenta.

Naszym zadaniem jest pomóc wielodyscyplinarnym zespołom medycznym w poprawie poziomu opieki nad pacjentami poprzez zapewnienie najwyższej jakości narzędzi niezbędnych w procesie diagnostyki i leczenia raka. 

Niezmiennie dążymy do rozwijania naszej oferty pod kątem dostępności i innowacyjności, korzystając z naszego doświadczenia w diagnostyce in-vitro i in-vivo. Wierzymy, że dzięki temu wspieramy lekarzy w podejmowaniu właściwych decyzji klinicznych.

Oncology Consultation

Choroby nowotworowe to jedne z najczęstszych przyczyn zgonów na świecie. Firma GE zobowiązuje się by pomagać w ich leczeniu. W czasie ostatnich pięciu lat firma GE przeznaczyła miliard dolarów na rozwój badań przesiewowych i diagnostycznych, wspierając lekarzy w zwalczaniu tej choroby. W 2011 roku firma GE, wraz z czołowymi inwestorami, ogłosiła otwartą akcję o wartości 100 milionów dolarów — Innovation Challenge. Akcja zainicjowana została w ramach programu healthymagination i miała na celu opracowanie narzędzi diagnostycznych i terapeutycznych nowej generacji, zaczynając od raka piersi. W tej chwili wiele z tych nowatorskich projektów czeka na realizację.Oprócz tego staramy się zwiększać dostęp do mammograficznych badań przesiewowych na obszarach o dotychczas niedostatecznym poziomie profilaktyki, takich jak stan Wyoming w USA, Arabia Saudyjska czy Chiny*.* Doroczny raport P.29 firmy GE

Procesy opieki

 
 
 Lung cancer
 
 Colorectal cancer
         
Rak piersi   Rak płuc   Rak jelita grubego

Podejście terapeutyczne

 

 
 
 
 
 
         
Zabiegi nieinwazyjne i minimalnie inwazyjne   Radioterapia    

 

Komisje onkologiczne i podejmowaniee decyzjie klinicznyche

 Rozwój technologii obrazowania onkologicznego oznacza zwiększenie ilości informacji uzyskiwanych i używanych przez zespoły wielodyscyplinarne. Rozwiązania firmy GE Healthcare pozwalają za pomocą jednego kliknięcia skonsolidować informacje z różnych źródeł w jeden spójny i łatwo dostępny pakiet, co ułatwia podejmowanie właściwych decyzji klinicznych, ustandaryzowanie sposobu opieki i tworzenie bazy danych o pacjentach.

>>Więcej informacji


Kompleksowe rozwiązania dla centrum onkologii

Zadbaj o wysoki poziom opieki, redukcjęa kosztów i szybki dostęp do usług medycznych. W ramach jednej, placówki oferujemy całą niezbędną technologię i zkolenia w efektywnej obsłudze wszystkich etapów opieki medycznej — od badań przesiewowych i diagnozy po monitorowanie terapii.

>>Więcej informacji